Jalkapallo

IKU CUP 2017

Olet täällä: Etusivu / Jalkapallo / IKU CUP / IKU CUP 2017

             IkuCup2017

Turnaukseen voi ilmoittautua niin kauan kun linkki ilmoittautumiseen on näkyvissä, vaikka kutsussa mainittu viimeinen ilmoittautumispäivä on jo mennyt.

Varaa aika kalenteriisi ja ilmoittaudu mukaan turnaukseen!


Turnauskutsu:

Lataa turnauskutsu kokonaisuudessaan täältä.

Ilmoittaudu täyttämällä tämä lomake.


Turnauksen ikäluokat, pelitapa, otteluaika ja ilmoittautuneet joukkueet:

  • 8v8 sarjoihin otetaan 8 joukkuetta ilmoittautumisjärjestyksessä


  • Pojat P6, pelitapa 5 v 5, 2 x 15min, pelipäivä lauantai

    • IkU
    • Kankaanpään Pallo
    • Apassit Mustat
    • Apassit Punaiset
    • Ylöjärven Ilves Punainen
    • Ylöjärven Ilves Musta
    • Ylöjärven Ilves Sininen
  • Pojat P7, pelitapa 5 v 5, 2 x 15min, pelipäivä lauantai

    • IkU
    • Kankaanpään Pallo
    • Ylöjärven Ilves Sininen
    • Parkunmäen Apassit
  • Pojat P8, pelitapa 5 v 5, 2 x 15min, pelipäivä sunnuntai

    • IkU
    • Ylöjärven Ilves Punainen
    • Ylöjärven Ilves Sininen
    • NoPS Valkoinen
    • NoPS Harmaa
    • Apassit Valkoinen
    • Apassit Punainen
    • FC Ulvila
    • Karhu-Futis
  • Pojat P9, pelitapa 5 v 5, 2 x 15min, pelipäivä sunnuntai

    • IkU
    • Kankaanpään Pallo
    • Parkunmäen Apassit
    • YIlves P08 Sininen
    • YIlves P08 Valkoinen
    • FC Ulvila
    • Ilves vihreä
  • Pojat P10, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min, pelipäivä sunnuntai

    • IkU
    • Minto
    • KaPa
    • VJS United
    • PJK
    •  
    •  

  • Pojat P11, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min

    • IkU
    • Apassit P06
    • Tuisku Musta
    • Tuisku Keltainen
    •  FC Rauma
    •  
    •  
    •  
  • Pojat P12, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min, sarja täynnä, varapaikkoja vapaana

    • IkU
    • PJK
    • FC Vapsi
    • Apassit
    • Laitilan Jyske
    • Karhu-Futis
    • Noormarkun Koitto
    • KOPSE 
    • FBC Ilves, VARALLA
    • FC Wild, VARALLA
  • Pojat P13, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min, sarja täynnä, varapaikkoja vapaana

    • IkU
    • Parkunmäen Apassit-04
    • Ilves Jaakonmäki 04
    • VaPS
    • PJK
    • Laitilan Jyske
    • FC Ulvila
    • VaPS

  • Pojat P14, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min

    •  IkU
    •  FC Jazz -03
    •  Apassit
    •  NoPS Valkoinen
    •  FC Ulvila
    •  
    •  
    •  


  • Tytöt T7, pelitapa 5 v 5, 2 x 15min, pelipäivä lauantai

    • Apassit G-Tytöt

  • Tytöt T9, pelitapa 5 v 5, 2 x 15min, pelipäivä sunnuntai


  • Tytöt T13, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min, sarja täynnä, varapaikkoja vapaana

    • Jalasjärven JALAS
    • Parkunmäen Apassit
    • Leki Futis D-tytöt
    • FC-Ulvila
    • Musan Salama D-tytöt
    • SeMi
    • Ilves Keskikaupunki
    • TPV D-Tytöt
    • Muuramen Yritys, VARALLA
  • Tytöt T15, pelitapa 8 v 8, 2 x 20min

    •  Haka C-TYTÖT
    •  Valo
    •  Sops
    •  Kauhajoen Karhu T14
    •  
    •  
    •  
    •  


          (pidätämme oikeuden muutoksiin)